image

کاربر مهمان

زیر گروهی یافت نگردید

آبجکت لومیون

آشنایی با نرم افزار لومیون (Lumion) و آبجکت لومیون

یکی از حرفه ای ترین نرم افزارها برای ساخت انیمیشن و رندرگیری نرم افزارلومیون می باشد که در زمینه معماری کاربرد گستره ای دارد. با استفاده از این نرم افزار می توان مدل های مختلف را به انیمیشن و تصاویر با کیفیت تبدیل کرد. نکته مهم درباره این نرم افزار این است که با نرم افزار های سه بعدی موجود در بازار هماهنگ هست بطوری که می توان آبجکت و فایل های طراحی شده در سایر نرم افزارهای سه بعدی را با لومیون ویرایش کرد.

آبجکت لومیون

کاربرد روز افزون از نرم افزار لومیون 

این نرم افزار محیطی ساده و کاربر پسند دارد که این کاربر پسندی موجب رضایت کاربران و افزایش استفاده از آن برای طراحی سه بعدی شده است.

Lumion محیط و اقلیم زیبایی دارد. آبجکت های بسیار عالی ای دارد که کار طراحی را ساده می کند. یکی ازمهمترین عللهای پیشرفت چشمگیر این نرم افزار، ورودی و خروجی از نرم افزارهای تری دی مکس، اتوکد، و حتی اسکچ آپ می باشد.

مدل سازی در نرم افزار لومیون

مدل های پیش ساخته زیادی در این نرم افزار موجود است که می توانید از آن استفاده بکنید که با استفاده از آنها می توان مدل سازی ها را به شکلی طبیعی جلوه داد. یعنی شما برای طراحی عناصری مثل درخت، کوه، دریا، رودخانه، خودرو و ... نیازی به مدل سازی ندارید و خیلی راحت می توانید از مدل های متحرک موجود در کتابخانه لومیون استفاده بکنید.

برای دانلود صحنه آماده لومیون کلیک کنید.

دانلود رایگان مدل سه بعدی مبلمان با کیفیت داخلی و خارجی معماری 

دانلود آبجکت آماده همراه متریال با سبک مدرن و کلاسیک برای نرم افزار لومیون Lumion

دانلود آبجکت لومیون

دانلود مدل سه بعدی لومیون

 

ادامه مطلب

مشترک شدن در خبرنامه!