image

کاربر مهمان

سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوالتان را نیافتید از فرم تماس با ما سوالات خود را بیان کنید .

<p>برای دانلود فایل ها بهتر است از نرم افزار IDM استفاده نمایید. جهت جلوگیری از برخی افراد سودجو، لینک ها محافظت شده می باشند و فقط از سایت قابل دانلود هستند. برای دانلود فایل ها می بایست بروی لینک ها کلیک نمایید و یا راست کلیک نمایید و گزینه Download with IDM را انتخاب کنید.</p>

– تمام فایل های سایت و اکسترکت آنها تست شده اند و سالم می باشند. – اگر فایل ها بیش از یک پارت هستند انها را در یک پوشه ریخته و بر روی پارت اول راست کلیک نمایید و گزینه Extract Here را انتخاب کنید. – فایل های فشرده دارای ۵% ریکاوری هستند. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید. – در صورت نیاز آخرین ورژن نرم افزار Winrar رو نصب کنید.

برای راحتی هرچه تمام تر در پیدا کردن محصول مورد نظر خود حتما از فیلتر ها و دسته بندی دقیق سایت استفاده کنید. نتیجه استفاده از این توانایی سایت شما را شگفت زده خواهد کرد.

در تماس باشید

مشترک شدن در خبرنامه!