image

کاربر مهمان

صحنه آماده لومیون

در بخش شما را با نرم افزار لومیون آشنا می کنیم و اگر قصد دانلود صحنه آماده لومیون را دارید می توانید از همین قسمت طرح مد نظر خود را انتخا و دانلود بکنید.

معرفی نرم افزار لومیون

 

نرم افزار lumion  نرم افزاری حرفه ای برای ساخت انیمیشن و رندرگیری است که در معماری کاربرد زیادی دارد. با توجه به امکانات گسترده موجود در این نرم افزار به راحتی می توان مدلهای مختلف را به انیمیشن و تصاویر بسیار با کیفیت تبدیل کرد.

از بهترین مزایای نرم افزار lumion می توان به سرعت خیلی خوب و سادگی کار و همچنین سبک بودن آن اشاره کرد که این خصیصه ها موجب شده که بتوانید خیلی ساده مدل های سه بعدی را از نرم افزارهای معماری مثل رویت و اسکچاب یا اتوکد اضافه کرده و بر روی آن کار بکنید.

 برای ساخت مناظر از جمله آسمان، چمن، آب، گیاهان و درختان، کوه و ... این نرم افزار دارای کتابخانه قوی ای از اشیا می باشد که به راحتی می توانید آن را به طرح تان اضافه بکنید.

صفحه آماده رندر لومیون

قابلیت های نرم افزار لومیون
 

این نرم افزار قابلیت های زیاد و متنوعی دارد که می توان به این موارد اشاره کرد: افزودن محیط ، مواد ، نورپردازی ، شاخ و برگ، اشیا و جلوه های بصری در طراحی ها .
طراحی های و مدل سازی های تولید شده توسط این نرم افزار را به راحتی می شود تجسم کرد .
با استفاده از نرم افزار lumion به راحتی  می توانید طرح های خود را بهبود دهید .
مهمترین ویژگی این نرم افزار رندر بسیار سریع آن می باشد که به طراح کمک می کند تا در زمان خیلی کمی طرح های خود را دربه مشتریان ارائه بدهد و بهتر بتواند نظرات آنها را جلب کند.

نرم افزار لومیون دارای مزایای زیادی می باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم :
 

1- خلاقیت های فردی :
با استفاده از این نرم افزار هر شخصی می تواند رندرهای سه بعدی ایجاد کند کار کردن با آن به حدی آسان هست که حتی نیاز به آموزش خاصی نیست بطوری که خیلی راحت می توان از طریق فیلم ها و تصاویر آموزشی موجود در اینترنت این نرم افزار را آموزش دید.
استفاده از این نرم افزار در مدل سازی های سه بعدی و رندرینگ موجب صرفه جویی در هزینه و زمان می شود و همچنین برای بروز خلاقیتهای فردی طراحان  زمینه خوبی را ایجاد می کند.

2- نتایج سریع :
 

در لومیون کلی ابزار و امکانات برای صرفه جویی هر چه بیشتر در وقت وجود دارد که به راحتی می توان در مدت کمی طرح خود را  ایجاد یا ویرایش کرد .  ویژگی مهم نرم افزار یعنی رندر کردن خیلی سریع فیلم در مدت زمان کوتاه است و همچنین خروجی با استفاده از تکنولوژی رندر GPU نمایش داده می شود.

3- کتابخانه غنی از اشیای مورد نیاز در نرم افزار لومیون :
 

رندر کردن فقط یکی از موارد ضروری برای ایجاد تصاویر می باشد. برای ایجاد تصاویری فوق العاده شما همچنین نیاز به آسمان زیبا ، آب ، چمن ، مواد ، گیاهان ، مردم ، درختان و بسیاری از اشیاء دیگر دارید .
نرم افزار لومیون دارای یک کتابخانه غنی از اشیای مورد نیاز برای طراحی و مدل سازی می باشد که به صورت یکپارچه درون این نرم افزار قرار گرفته اند .


4- تجسم مدل سازی :
 

به وسیله مدل های طراحی شده به وسیله این نرم افزار می توان طرح های متنوعی را ایجاد کرد. این خصیصه لومیون یکی از راه کار های مناسب در خیلی از کسب و کارها است که به وسیله آن می توان امکان تجسم مدل ها و طرح های ارائه شده  را به مشتریان فراهم کرد و بازاریابی پروژه را خیلی آسان  به سرانجام رساند.

 

۵- ایجاد تصاویر بزرگ :
 

خیلی ازنرم افزارها از مدل های خیلی بزرگ پشتیبانی نمی کنند ؛ که این امکان در نرم افزار لومیون وجود دارد و یکی از بزرگ ترین مزیت های آن محسوب می شود.

دانلود رایگان صحنه آماده رندر داخلی و خارجی معماری نشیمن و اتاق خواب آشپزخانه و حمام آپارتمان مسکونی
و ویلای خارجی و مدرن لومیون Lumion


دانلود صحنه آماده خارجی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده داخلی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده ویلا لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده فضای سبز خارجی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده روف گاردن لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده آپارتمان لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده مجتمع لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده مجتمع مسکونی لومیون LUMION

دانلود صحنه آماده مجتمع تجاری مسکونی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده مجتمع تفریحی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده ساختمان لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده ساختمان مسکونی لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده ساختمان تجاری لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده رستوران لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده هتل لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده موزه لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده فروشگاه لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده بوتیک لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده بوتیک زنانه لومیون LUMION 

دانلود صحنه آماده بوتیک مردانه لومیون LUMION

ادامه مطلب

مشترک شدن در خبرنامه!